Wesela Wrocław

Wesele marzeń we Wrocławiu?

Times Event Center zajmuje się także organizacją wesel we Wrocławiu. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić naszym klientom jak najlepsze warunki do przeżywania tego szczególnego wydarzenia, jakim jest uroczystość zawarcia związku małżeńskiego.

Idealna sala na wesele

Niezależnie od tego, czy Państwo Młodzi marzą o wystawnej, czy skromnej uroczystości – Times Event Center pomoże im w realizacji tych pragnień. Posiadamy przepiękną salę, którą można dopasować do oczekiwań nowożeńców oraz liczby gości.

To przestronne pomieszczenie, którego powierzchnia wynosi 500m2, ze sceną i parkietem do tańca. Wszyscy uczestnicy przyjęcia będą czuć się więc swobodnie. PATIO o wysokości 20 m tworzy niesamowity klimat przestrzeni i pozwala na ciekawe instalacje podwieszane. Doskonale zaplanowana akustyka sprawia, że muzyka jest idealnie słyszalna w każdym miejscu, jednocześnie nie zagłuszając rozmów.

Pomieszczenie można dowolnie zaaranżować i przekształcić w prawdziwą salę balową, co sprzyja organizacji wesel tematycznych. W naszej głównej sali może bawić się nawet 500 osób.

Najlepsze menu i profesjonalna obsługa

Wszystkie potrawy podawane podczas organizowanego u nas wesela przyrządzamy samodzielnie. Zadanie to powierzamy wykwalifikowanym i doświadczonym kucharzom, którzy od wielu lat zajmują się obsługą wesel i innych dużych przyjęć. Mamy kilka gotowych propozycji menu, ale zawsze bierzemy pod uwagę życzenia i sugestie pary młodej. Dbamy o to, aby nasze potrawy doskonale smakowały i ładnie się prezentowały, ponieważ wiemy, że atrakcyjny wygląd zachęca do konsumpcji posiłku.

Dania podawane są przez sprawdzonych kelnerów, którzy dbają również o czystość na stołach. Państwo młodzi, który korzystają z naszej sali weselnej we Wrocławiu, zostają przywitani chlebem i solą, a po wejściu każdy otrzymuje kieliszek szampana, żeby wznieść wspólny toast za nowożeńców.

Wesele dopracowane w najdrobniejszych szczegółach

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla każdej pary wymarzone przyjęcie weselne wygląda inaczej. Zależy nam na tym, żeby wszyscy mieli możliwość zorganizowania u nas idealnego wesela, dlatego umożliwiamy skorzystanie z dodatkowych atrakcji, takich jak:

 • tort weselny,
 • ciasta i desery,
 • bar mobilny z obsługą,
 • fontanna czekoladowa,
 • stół wiejski ze smakołykami,
 • czerwony dywan,
 • drukowane menu,
 • winietki.

Chętnie postaramy się spełnić także inne prośby wszystkich par, które zaszczycą nas wyborem naszego lokalu na swoje wesele.

Porady ekspertów

Nasi klienci nie muszą wiedzieć, jak zorganizować wesele we Wrocławiu. Chętnie im w tym pomożemy. Przygotowywanie różnego rodzaju imprez i uroczystości to nasza specjalność. Zatrudniamy wielu ekspertów w swojej dziedzinie, którzy chętnie spotkają się z parą młodą i podadzą jej kilka ciekawych propozycji, przedstawiając nawet koncepcję aranżacji wnętrza. Z naszą pomocą można stworzyć wesele we Wrocławiu, które będzie utrzymane w:

 • romantycznym klimacie,
 • nowoczesne,
 • w stylu boho,
 • rozrywkowym,
 • a nawet jazzowym.

Nie boimy się wyzwań. Jeśli zakochanych łączą szczególne pasje, możemy wpleść wątki z nimi związane w całe wesele. Wspólnie stworzymy fantastyczną, niezapomnianą noc, pełną wrażeń i miłości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą przykładową ofertą

Potrzebni muzycy?

Zorganizowanie odpowiedniej grupy muzycznej również nie stanowi dla nas wielkiego wyzwania. Posiadamy szereg kontaktów i realizujemy współpracę z wieloma zespołami czy DJ-ami. Nie są to osoby początkujące, a sprawdzeni artyści, których można usłyszeć podczas imprez nie tylko w Times Event Center, ale i w innych wrocławskich lokalach. Posiadamy przykładowe nagrania, na podstawie których przyszli nowożeńcy będą mogli wybrać tych artystów, którzy im się przypadną do gustu.

Jesteśmy mistrzami planowania

Nasze sale znamy od podszewki. Z tego względu wiemy, jakie ustawienia stołów się tu sprawdzą, a jakie nie zdadzą tego egzaminu. Wielkość sali dobieramy po konsultacji z klientami i omówieniu charakteru wesela. Możemy zaproponować im przygotowanie jednego dużego stołu, przy którym zasiądą biesiadnicy lub mniejszych, kilkunastoosobowych, eleganckich stołów, które wymuszą ruch między gośćmi i zachęcą ich do integracji, a jednocześnie zapewnią możliwość prowadzenia intymnych konwersacji. Kluczowe jest również oddalenie miejsca posiłku od parkietu. Stoły dla gości nie mogą znajdować się zbyt daleko od parkietu, aby weselnicy w każdej chwili mogli wyskoczyć i potańczyć do ulubionego utworu. Nie mogą być również zlokalizowane zbyt blisko, ponieważ wtedy nagłośnienie mogłoby utrudniać prowadzenie swobodnych rozmów.

Jesteśmy przekonani, że sprostamy wymaganiom każdej pracy, która zechce zorganizować u nas swoje wesele.

Będziemy zaszczyceni, jeśli w tym wyjątkowym dniu wybiorą Państwo nasz lokal!